CENÍK NOVOROZENECKÉ FOTOGRAFIE

Děti rostou opravdu rychle…Zachovejte si proto vzpomínku v podobě profesionálních fotografií našim okem a uchovejte tak navždy kouzlo okamžiku, když byl váš uzlíček štěstí malinký.

CENÍK A DALŠÍ INFORMACE

  Novorozeneckým focením se zabývám více jak 12 let a troufám si říct, že mám za sebou spousty zkušeností.

Za tyto roky zkušeností jsem se zformovala spíše na lifestylový druh focení. Při tomto focení plně respektuji potřeby miminka, fotím převážně přirozené fotky a když maminka chce fotit v ateliéru a miminko fotit samotné, polohuji je v přirozených polohách.

Pokud chcete zachytit spíše emoce, detaily a přirozenost je pro vás jasná volba focení se mnou.

Fotím převážně miminko s rodiči v náruči, na hrudi, prostě tam, kde je mu nejlíp.

Pokud je již na světě starší sourozenec, fotí se i fotky s ním a zaměřuji se tak především na rodinné a společné fotografie. Protože rodina je nejvíc a sama z vlasních zkušenosti vím, že rodinných fotek, kde jsou všichni spolu je jako šafránu.

Focení lze uskutečnit v ateliéru, který mám plně přizpůsobený tomuto stylu- postel, gauč, jednobarevné pozadí a plátna u nás nečekejte.

Pokud je pro vás příjemnější focení u vás doma, moc ráda za vámi dojedu. Účtuji cestovné 9,-Kč/km (z Babic UH).

Cena novorozeneckého focení je 4300,- Kč.

Cena za focení je splatná ihned po focení. Mějte prosím peníze připravené.

Výsledkem je 12 fotografií v elektronické podobě.   Všechny upravené fotografie dostanete jak v barevné, tak v černobílé verzi.

Dostanete náhledy z focení, kde si fotografie sami vyberete.
Každá další fotografie nad rámec balíčku je 300,-Kč/fotka.

Termín focení je ideální si předrezervovat  ještě v těhotenství, ale někdy se stane, že mám volno i bez předchozí rezervace, stačí se ozvat ihned po porodu smskou o narození miminka.

Prosím o informaci o narození miminka nejlépe ihned po porodu, abych vám poté nabídla co nejdřívější termín focení. Je to hlavně z důvodu lepší spolupráce miminka. Stačí mi sms a info, že už jste na světě a máte zájem o focení.

Fotím převážně fotky s rodiči, ale i miminko samotné dle domluvy.

JAK SE NA FOCENÍ PŘIPRAVIT

Novorozenecké focení je vhodné uskutečnit do 3 týdnu věku dítěte. Samozřejmě čím dřív, tím líp, nejlepší zkušenosti mám s dětmi do 14 dní věku. Celková práce je pak snadnější a pro obě strany příjemnější. Ideální je si termín dohodnout ještě před porodem, ale je možné mě s dotazem volného termínu kontaktovat i po narození miminka.

Samozřejmě fotím miminka v jakémkoliv věku, pokud chcete počkat pár týdnů nemám s tím problém, vše je o domluvě a vaši představě. U lifestylového druhu fotek je to dá se říct jedno jak staré miminko je. Pokud chcete spíše aranžovanější fotografie a spící miminko, je opravdu lepší fotit do 3 týdnů. Stačí napsat, zavolat a já vám k tomu řeknu více.

Toto focení fotím pouze v dopoledních hodinách.

Pro miminko si na focení nemusíte nic chystat.
Pokud jedete na focení do ateliéru tak sebou vezměte přebalovací podložku, dostatek plín, i látkové (min.5-10kusů). Vezměte 2 kusy bílých bodyček ve velikosti 50-56.

Pro sebe vezměte spíše světlejší oblečení- pastelových barev. Nejhezčí je v ateliéru bílá, béžová, hnědá, hořčicová. Klidně vezměte tílko + přehoz (svetřík, kardigan).

Při cestě do ateliéru prosím oblečte miminko co nejjednodušší oblečení na vysléknutí. Nejlepší jsou celorozepínací pyžámka.

Focení je časově náročnější, zabere 2-3 hodiny, proto prosím neplánujte v den focení žádné další aktivity – práce, návštěva lékaře apod. ať není potřeba z časových důvodů focení přerušovat.

Je možné vám domluvit vizážistku přímo v ateliéru za poplatek 600,- líčení, popř. i úpravu vlasů. Toto je potřeba vyslovit vaše přání předem, abych ji na daný termín domluvila.

 

UVIDÍME SE?

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI? POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU… OZVEME SE VÁM