DÍKY ZA VAŠE

KRÁSNÁ SLOVA

CO O NÁS NAPSALI NAŠI KLIENTI

Vždy nás velmi potěší, když nám po focení napíšete a sdělíte nám vaše dojmy. Zpětná vazba je pro nás moc důležitá, proto si vážíme nejen vaší pochvaly, ale také tipů, co do příště vylepšit…

Ukázku pár vět „z úst“ našich klientů naleznete níže…

REFERENCE

Sníte o tom, že po své svatbě budete nad fotkami jen tiše děkovat za to, že jste si fotografa nemohli vybrat lépe? Pak vsaďte na „Mlýnky!“ Jednak za své peníze získáte hned 2v1, a pak taky – jestli má někdo cit pro krásno, ale zároveň umí zachytit emoce s velkým E, je to právě Verča.

JANA KUBÁČOVÁ

SvatebniAgentka.cz

Miluji vaše fotky. Naprosto dokonale jste zachytili ty nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky mého života přes svatbu, těhotenství, narození syna ❤️ Fotky mají duši a jde z nich cítit štěstí a láska ❤️ Navíc oceňuji velkou ochotu, přátelskost a samozřejmě profesionální přístup.

ŽANETA GRYER

Osobně nemám rád nějaké extra doporučování a tlačení nějakých výrobků a služeb, ale pokud chcete mít někdo doživotní vzpomínky na Váš den, případně památku na párové focení, není dle mého nikoho lepšího, koho bych mohl doporučit. Poměr cena výkon je v tuto chvíli k nezaplacení!

RADEK POBUDA

Mlýnkovi fotí naši rodinu již přes 10 let. Fotky a přístup je profesionální, jejich nápady vždy originální. Focení je vždy uvolněné. Když jsme se brali, fotili nás Mlýnkovi. Když se nám narodila dcera-Mlýnkovi. Druhá dcera zase Mlýnkovi. Čekáme třetí dceru, u koho se vyfotíme víme….

PAVLA KUDLÁČKOVÁ

Nevím jak to Verunka dělá, ale její fotky jsou úžasné – živé a naprosto přirozené. Děkuji, že jsi nám opět zachytila další důležitý moment v našem životě a máme krásné vzpomínky. Jsi člověk na správném místě a jde vidět, že je tvá práce i koníčkem a děláš ji hlavně srdcem.

LUCIE ORSÁGOVÁ

Byl to s Vámi opravdu zážitek. Jste vtipní, nápadití, no prostě šikovní fotografové, kteří se perfektně doplňují. Přesně víte, jak a co, aby byla fotka dokonalá. Tímto před Vašim uměním a cítěním smekáme a tleskáme každé nové fotce, která vznikne pod Vaší taktovkou. Ještě jednou jedno velké, obrovské a hlavně zasloužené slůvko DĚKUJI. Doufám, že se brzy uvidíme při dalším focení. ♥ ♥ ♥

INGRID VARMUŽOVÁ